Archiwum:

25-11-2000

KUPCZYK - NOWA PŁYTA ORAZ KONCERT

Po wielu latach obecności na polskiej scenie rocka i metalu, nagraniu wielu doskonałych płyt (z Turbo, Non Iron, czy CETI) Kupczyk po raz kolejny udowodnił, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, i że jako wokalista i kompozytor jest ciągle w wybitnej formie. Płyta "Demony Czasu", która premierę ma 28 listopada, to album, obok którego nie może przejść obojętnie żaden fan prawdziwego heavy!
8 grudnia w Poznańskim Centrum Rozrywki "Blues Club" przy stadionie Lecha, odbędzie się koncert Grzegorza Kupczyka z zespołem CETI promujący nowy album. Jako support wystąpi zespół z Sieradza - Nameless. Koncert rozpocznie się o godz. 20:00. Bilety w cenie 10 zł są do nabycia w Blues Clubie, Acid Shopie oraz Rock Long Lucku przy ul. Półwiejskiej. UWAGA - nabywcy pierwszych 50 biletów otrzymają płytę zespołu CETI "Czarna Roża". Płyta jest absolutnie unikalna, niedostępna w sprzedaży. Podczas konceru będzie realizowany teledysk do kolejnego utworu z płyty "Demony czasu".


07-11-2000

KUPCZYK - NOWY ALBUM!

Z nową płytą powraca na scenę legenda polskiego heavy metalu - Grzegorz Kupczyk. Na 13 listopada wyznaczono premierę albumu "Demony Czasu". Szczęśliwcy, którzy mieli już okazję zapoznać się z nowym materiałem mówią, że łączy on estetykę klasycznego Whitesnake'a, Rainbow oraz Turbo z wyśmienitym brzmieniem. "Demony Czasu" to klasyczna hard rockowa płyta dla wszystkich miłośników tego gatunku!!!

WSTECZ